Różnice pomiędzy stroną internetową za 5000 zł i 500 zł

Jak sami Państwo doskonale wiecie usługi świadczone na całym świecie cechują się ogromnymi widełkami cenowymi podyktowanymi indywidualnymi argumentami poszczególnego Wykonawcy, nie inaczej jest także w świecie usług informatycznych. Składając zapytanie dot. wykonania strony internetowej jestem w stanie wyobrazić sobie, iż otrzymaliście Państwo bardzo rozbieżne oferty zaczynając od kilkuset złotych, a kończąc nawet na kilku tysiącach za wykonanie strony internetowej. W tym nazwijmy to „poradniku” przedstawimy Państwu stereotypowe różnice pomiędzy ofertą za 500 zł, a naszą profesjonalną za 5000 zł.

Proszę potraktować poradnik oczywiście z przymrużeniem oka i dystansem, chcemy Państwu przedstawić nasze SUBIEKTYWNE oraz STEREOTYPOWE porównania tych 2 ofert. Nie mamy zamiaru nikogo obrazić, wręcz przeciwnie, chcemy nakreślić naszym klientom rzeczywistość panująca w usługach informatycznych. Podane kwoty również są orientacyjne. Stronę za 500 zł będzie reprezentować stereotypowy „student” – freelancer dopiero zaczynający swoją poważną przygodę z informatyką, zaś ofertę za 5000 zł reprezentować będzie nasza firma, czyli przykładowy doświadczony Webmaster z krwi i kości działający od kilkunastu lat na rynku.

Ostateczny wybór pozostawiamy Państwu…

Zastanów się, wybierasz jakość czy cenę?

STRONA WWW ZA 5000

Reprezentowana przez naszą firmę, czyli profesjonalnego Webmastera.

Kompleksowe usługi

Świadczymy kompleksowe usługi od A do Z w tym: domena, hosting, grafika, dokumenty prawne, zdjęcia, pomoc techniczna, konfiguracja, poradniki video i inne.

15-letnie doświadczenie

Kolosalne doświadczenie firmy, dzięki któremu możemy klientowi doradzić wiele ciekawych, alternatywnych rozwiązań danego zagadnienia.

Opieka prawna

Naszą firmę reprezentują 3 profesjonalne kancelarie prawne szczególnie dbając o bezpieczeństwo naszych klientów pod kątem prawnym stron www.

Wiarygodność

Jesteśmy właścicielami agencji piłkarskiej, organizacji esportowej, a także firmy budowlanej. Jesteśmy godnym zaufania partnerem, a Pan Sochacki jest osobą publiczną.

Faktury VAT

Jesteśmy Europejskim płatnikiem VAT, możemy wystawić normalną fakturę dla Polskich oraz Europejskich firm.

Podpisywanie umów

Jesteśmy działalnością gospodarczą zawierającą REGON oraz NIP. Jesteśmy oficjalnym podmiotem prawnym. Z chęcią podpisujemy umowy.

Narzędzia do pracy

Korzystamy z najlepszych, profesjonalnych, legalnych rozwiązań. Posiadamy odpowiedni sprzęt oraz licencje.

Pomoc techniczna

Prowadzimy mega sympatyczną politykę wobec klienta, jesteśmy zawsze do jego dyspozycji, głównie pomagamy za darmo.

Wykonane zlecenia

Wykonaliśmy około kilka tysięcy stron www dla firm z całej Europy.

Licencjonowani Webmasterzy

Oficjalnie współpracujemy z programistami WordPressa z całego świata, a także z firmą ThemeForest projektującą obecnie najlepsze szablony na świecie.

STRONA WWW ZA 500

Reprezentowana przez stereotypowego studenta – Freelancera.

Brak kompleksowych usług

Oferty studentów zazwyczaj zawierają tylko wykonanie strony

Znikome doświadczenie

Doświadczenie stereotypowego studenta na rynku IT wynosi zazwyczaj kilka miesięcy, ewentualnie rok lub dwa.

Brak pomocy prawnej.

Stereotypowy student nie posiada opieki kancelarii prawnej. Nie jest Pańtwu w żadnym stopniu pomóc pod kątem regulaminów na stronie, RODO oraz COOKIES.

Brak wiarygodności

Typowy student nie jest osobą publiczną, często nawet nie prowadzi oficjalnie działalności gospodarczej wykonując strony nielegalnie.

Brak faktury

Zdecydowana większość studentów nie jest w stanie wystawić faktury VAT, głównie studenci działają na zasadzie ryczałtu.

Nie podpisuje umów

Wielu studentów nie prowadzi nawet działalności gospodarczej tworząc strony ``na czarno``, boją się podpisywać umowy, nie są oficjalnie podmiotami prawnymi.

Podstawowe narzędzia

Typowy student nie posiada żadnych licencji, profesjonalnego sprzętu czy też oprogramowania.

Brak pomocy

Studenci zazwyczaj dorabiają przy tworzeniu stron, oprócz tego mają mnóstwo innych obowiązków. Nie są dyspozycyjni, a dodatkowo życzą sobie dużych pieniądzy za proste poprawki.

Brak doświadczenia

Typowy student zazwyczaj w swoim dorobku posiada maksymalnie kilkanaście prac.

Brak licencji

Stereotypowy student nie posiada takiego bogatego, oficjalnego zaplecza ze strony programistów WordPressa, a także nie współpracuje z ThemeForest.