Kreatywna agencja marketingowa

REKLAMA W INTERNECIE

Jesteśmy właścicielami kreatywnej agencji marketingowej o nazwie Sochacki Media, która skutecznie, profesjonalnie i szybko wypromuje Państwa biznes w Internecie oraz w social mediach. Przeprowadziliśmy mnóstwo dużych kampanii marketingowych dla uznanych firm stawiając na innowacyjne i nowoczesne podejście do marketingu internetowego.

Naszym atutem jest m. in. fakt, iż nie trzymamy się sztywno jednej strategii promowania firmy. Stosujemy wiele wariantów promocji, dzięki czemu nie jesteśmy uzależnieni od jednego źródła promocji, które w każdej chwili może nie dawać rezultatów. Dzięki takiej dywersyfikacji i innowacyjnemu podejściu nasze działania wobec klientów niemalże zawsze przynoszą pozytywne rezultaty.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony internetowej naszej agencji marketingowej

REKLAMA W SOCIAL MEDIACH

Tworzymy profile w social mediach od podstaw, konfigurujemy je odpowiednio pod kątem branży klienta, a na końcu skutecznie promujemy.

REKLAMA W INTERNECIE

Oprócz stricte promocji w mediach społecznościowych oferujemy również klientom promocję w szeroko pojętym Internecie.

POZYCJONOWANIE SEO

Zajmujemy się także pozycjonowaniem stron www w Internecie, mimo, iż nie polecamy tak naprawdę tej metody promocji, która jest już przestarzała, czasochłonna i bardzo droga.

GRAFIKA

Jesteśmy w stanie stworzyć dowolny element graficzny na stronie, ale także do druku. Specjalizujemy się w tworzeniu nowoczesnych logotypów

COPYWRITING

Rozpiszemy dla Państwa idealne teksty na stronę internetową doskonale dopasowane do pozycjonowania SEO.

POZYTYWNE OPINIE

Załatwimy dla Państwa pozytywne opinie od prawdziwych ludzi, którzy zbudują zaufanie wobec Państwa brandu.

Większość naszych marek wypozycjonowaliśmy na sam szczyt wyszukiwarki

NASZE MARKI W TOP3 GOOGLE