Idealny serwer dla WordPressa

Hosting WordPress

Specjalnie dostosowany serwer dla systemu WordPress. Firma Sochacki Design świadczy również usługi związane z hostingiem, czyli utrzymywaniem strony na profesjonalnym serwerze. Posiadamy własne serwery specjalnie dostosowane dla takich skryptów jak: WordPress, Joomla, Drupal, PrestaShop, Magento, OpenCart i wiele innych.

Serwery wykonują automatycznie aktualizację skryptu do najnowszych wersji, dzięki czemu Państwa strona nie będzie wymagała ingerencji informatyka, co równocześnie oznacza mniejsze wydatki związane z obsługą strony. Oprócz tego dla wszystkich stron internetowych codziennie wykonywana jest kopia wszystkich plików oraz bazy danych, dlatego nawet w przypadku ataku hakerskiego, strona może zostać w pełni przywrócona w ciągu zaledwie kilku godzin.

Państwa strona internetowa będzie działać szybko oraz całkowicie bezawaryjnie, a nawet w przypadku problemów technicznych jesteśmy zawsze do dyspozycji klienta, nawet w niedzielę. Będziecie Państwo mogli sami zarządzać swoim serwerem na wszelaki sposób np. dodając nową skrzynkę mailową, instalując nowy skrypt typu WordPress bądź dodając nową domenę do swojego konta.

Możliwości edycji swojego serwera są ogromne. Głównym atutem naszej usługi jest fakt, iż nasza firma nie trzyma się rygorystycznie limitów przydzielonych dla Państwa hostingu. W przypadku przekroczenia transferu bądź powierzchni serwera nie blokujemy strony, lecz najpierw informujemy o tym klienta.

Staramy się jak najszybciej pomóc i naprawić dany problem, często również bezpłatnie powiększamy parametry dla klienta, aby mógł spokojnie operować swoją stroną internetową. Jesteśmy normalnymi ludźmi przyjaźnie nastawionymi do klienta, a nie robotami czy też biurokratami pilnującymi za wszelką cenę limitów oraz swoich finansów.

Specjalna konfiguracja

Nasz hosting jest specjalnie skonfigurowany pod takie systemy jak WordPress, Joomla, PrestaShop i inne. Oznacza to, że instalacja danego skryptu trwa kilku minut i nie wymaga żadnych dodatkowych czynności.

Bezawaryjny serwer

Nasze serwery w ciągu kilku lat nie odniosły żadnej awarii, ich skuteczność jest perfekcyjna. Prace konserwacyjne przeprowadzamy raz na miesiąc w godzinach nocnych.

Nieograniczone limity

Hosting posiada nieograniczone możliwości, nie wprowadzamy żadnych limitów.

Szybkie działanie

Strony działające na naszym serwerze są szybkie, dynamiczne oraz zawsze wczytują się poprawnie na każdym urządzeniu.

Bezpośredni kontakt

Kupując serwer w naszej firmie macie Państwo bezpośredni kontakt automatycznie z właścicielem i pomocą techniczną. W przypadku innych operatorów musicie Państwo przebijać się przez niekiedy płatne infolinie.

Prosta edycja serwera

Otrzymujecie Państwo pełny dostęp do panelu administracyjnego serwera. Zarządzanie serwerem jest bardzo proste i nie wymaga żadnych umiejętności.