ZARABIAJ DZIĘKI NASZEJ FIRMIE

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszym intratnym Programie Partnerskim. Jeżeli jesteś młodą i aktywną osobą w sieci, która chce sobie dorobić parę groszy, to ten program jest właśnie dla Ciebie. Gwarantujemy nawet 30% prowizji od kwoty uiszczonej przez klienta względem naszej firmy. W skrócie można to opisać tak, Ty załatwiasz nam klienta, który zamawia u nas stronę internetową, a w zamian otrzymujesz odpowiedni procent od kwoty zamówienia.

Nie trzeba się nigdzie rejestrować, ani zakładać konta. Wystarczy, że wyszukasz w sieci bądź gdziekolwiek klienta, któremu potrzebna jest nowa strona internetowa lub sklep internetowy i polecisz naszą firmę jako wykonawcę tej usługi. Prowizję otrzymujesz wtedy, kiedy dany klient rzeczywiście uiści opłatę za zamówioną usługę oraz potwierdzi Twoją rekomendację.

Prosimy również o maila do nas, w którym powiadomisz o swoim poleconym kliencie i dołączysz swoje dane do konta bankowego. Przelew od nas otrzymasz w ciągu 48 godzin od daty zrealizowanego przelewu przez klienta poleconego. Program jest w pełni legalny i nie posiada żadnych kruczków prawnych. Na życzenie możemy podpisać z Tobą umowę, na której zawrzemy wszelkie szczegóły oraz kwoty prowizji. Dla osób, które systematycznie będą polecać usługi naszej firmy planujemy wprowadzić dodatkowe bonusy pieniężne oraz rabaty na nasze usługi.

Szczegółowe kwoty wynagrodzenia ustalane są indywidualnie pomiędzy naszą firmą, a polecającym!

Poniżej przedstawiamy prowizję od danych zamówień:

Cena końcowa zamówienia Prowizja od poleconego
Do 1500 zł około 30%
powyżej 1500 zł około 20%

Przykładowo, jeżeli klient zamówi u nas stronę za 3000 zł to polecający otrzyma aż 600 zł!

W razie pytań prosimy o bezpośredni kontakt mailowy biuro@sochackidesign.com