Agencja Piłkarska

Innowacyjna Agencja Piłkarska zrzeszająca najzdolniejszych młodzieżowców z całej Polski oraz Europy.

Sochacki Esports

Innowacyjna organizacja esportowa.

Sochacki Renowacje

Organizacja zrzeszająca najzdolniejszych budowlańców z południa Polski.

Projektujemy rozbudowane portale internetowe

Jesteśmy w stanie zbudować dla Państwa bardzo funkcjonalny portal posiadający niemal nieograniczone możliwości dalszej rozbudowy.

Posiadamy zespół ambitnych i kreatywnych informatyków, którzy nie boją się żadnych wyzwań informatycznych. Portale internetowe budujemy w oparciu o system CMS WordPress bądź Joomla. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nasi klienci o wiele szybciej i łatwiej przyswoją naukę edycji takiego portalu, natomiast możliwości portalu będą praktycznie nieograniczone. Wykonaliśmy już kilkadziesiąt profesjonalnych portali internetowych i gwarantujemy Państwu, że takie rozwiązanie posiada więcej argumentów, niż w przypadku autorskiego skryptu. Wykonanie portalu internetowego to bardzo poważna i czasochłonna operacja, dlatego podczas takich zleceń nasza firma wyjątkowo podchodzi do naszego klienta. Każdy nasz kontrahent posiada swojego osobistego pracownika, który jest niemal cały czas do dyspozycji, natomiast przed samym zleceniem dokładnie dogrywamy szczegóły techniczne oraz ustalamy warunki współpracy.

Rejestracja i zarządzanie kontem

Każdy gość na portalu będzie mógł w prosty i szybki sposób założyć swoje konto oraz swobodnie je edytować dodając najważniejsze informacje, takie jak imię, nazwisko, zdjęcie, e-mail, telefon i wiele innych.

Serwis aukcyjny

Portal może Państwu również posłużyć jako profesjonalny serwis aukcyjny z możliwością wystawiania i sprzedawania produktów przez każdego klienta.

Responsywny szablon

Cała szata graficzna będzie responsywna, oznacza to, że portal będzie idealnie dostosowywał się do wszystkich mobilnych urządzeń takich jak: laptopy, smartfony, tablety i inne.

Szybkie płatności online

Wszystkie wykonywane przez nas portale internetowe posiadają funkcję szybkich płatności online takich jak: PayPal, Przelewy24, DotPay, PayU, Visa, Mastercard i wiele innych.

Media społecznościowe

Portal internetowy będzie w pełni zintegrowany i kompatybilny z wszystkimi mediami społecznościowymi na świecie. Każda osoba będzie mogła zarejestrować się na portalu za pomocą np. swojego konta na Facebooku.

Katalog firm oraz ogłoszeń

Wykonujemy także profesjonalne portale ogłoszeniowe oraz portale internetowe na zasadzie katalogu firm.

Call Now Button