WOJCIECH SOCHACKI

Wojciech Sochacki – Przedsiębiorca, Informatyk, Menedżer piłkarski. Właściciel innowacyjnej agencji piłkarskiej „WS Progres” zrzeszającej najbardziej utalentowanych zawodników – amatorów młodego pokolenia z całej Polski. Założyciel drużyny esportowej Sochacki Esports. Swoje zamiłowanie do informatyki, a szczególnie do projektowania stron przejawiał już w młodzieńczych latach. W wieku 14 lat założył swoje pierwsze forum dyskusyjne, a następnie zaprojektował pierwszą stronę internetową.

Jego droga do WordPressa i nowoczesnego projektowania stron jest dosyć długa i zawiła. Zaczynał początkowo od wspomnianych forów dyskusyjnych (vBulletin, IPB, phpbb by Przemo) poprzez inny system CMS (Joomla 1.5, 2.5), aż do ukochanego WordPressa, w którym specjalizuje się już od wielu wielu lat. System WordPress zna jak własną kieszeń, niemalże od jego początków sięgających 2003 roku.

Człowiek orkiestra. Prywatnie niezwykle przesympatyczna, asertywna, profesjonalna, konkretna i ambitna osoba. Czego się nie dotknie, zamienia od razu w złoto. Jak to się mówi potocznie, człowiek do tańca i do różańca. Jego motto brzmi: „aby być kimś wielkim, najpierw trzeba być kimś małym”.