WOJCIECH SOCHACKI

Wojciech Sochacki – Przedsiębiorca, Informatyk, Webmaster. Właściciel innowacyjnej agencji piłkarskiej „WS Progres” zrzeszającej najbardziej utalentowanych zawodników – amatorów młodego pokolenia z całej Polski. Założyciel drużyny esportowej Sochacki Esports. Swoje zamiłowanie do informatyki, a szczególnie do projektowania stron przejawiał już w młodzieńczych latach. W wieku 14 lat założył swoje pierwsze forum dyskusyjne, a następnie zaprojektował pierwszą stronę internetową.

Jego droga do WordPressa i nowoczesnego projektowania stron jest dosyć długa i zawiła. Zaczynał początkowo od wspomnianych forów dyskusyjnych (vBulletin, IPB, phpbb by Przemo) poprzez inny system CMS (Joomla 1.5, 2.5), aż do ukochanego WordPressa, w którym specjalizuje się już od wielu wielu lat. System WordPress zna jak własną kieszeń, niemalże od jego początków sięgających 2003 roku.

Prywatnie niezwykle sympatyczna, asertywna, profesjonalna, konkretna i ambitna osoba. Jak to się mówi potocznie na Ziemi Cieszyńskiej swojski synek stela, człowiek do tańca i do różańca. Podczas współpracy z klientami ceni sobie otwartość, szczerość, kulturę oraz konkretne działania. Przyjmuje każdą konstruktywną krytykę i wyciąga stosowne wnioski. Nie zamyka się absolutnie tylko na swoje poglądy informatyczne.

Jego motto brzmi: „aby być kimś wielkim, najpierw trzeba być kimś małym”.

Oficjalna strona internetowa: www.wojciechsochacki.pl