SOCHACKI DESIGN

Innowacyjne strony internetowe

Jesteśmy innowacyjną firmą #IT świadczącą kompleksowe usługi z zakresu projektowania nowoczesnych stron www oraz szeroko pojętego marketingu internetowego. 15-letnie doświadczenie na rynku. Wykonaliśmy kilka tysięcy stron www dla firm z całej Europy. Swoje oddziały posiadamy na całym Śląsku, sponsorujemy wielu świetnych sportowców oraz profesjonalne kluby piłkarskie. Jesteśmy właścicielami agencji piłkarskiej „WS Progres” zrzeszającej najzdolniejszych młodzieżowców z całej Europy. Założyliśmy własną organizację esportową o nazwie Sochacki Esports. Działamy również na rynku budowlanym pod nazwą Sochacki Renowacje.

Specjalizujemy się w projektowaniu stron opartych o system WordPress. Nasze strony internetowe są nowoczesne, innowacyjne, profesjonalne, przejrzyste, intuicyjne, łatwe w obsłudze oraz responsywne, czyli kompatybilne z mobilnymi urządzeniami. Dodatkowo witryny specjalnie optymalizujemy pod kątem Google, dzięki czemu z automatu strona www ma szansę uzyskiwać wysokie pozycje w wyszukiwarce.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą przesympatyczną i profesjonalną firmą informatyczną! 🙂

Czytaj więcej
Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Dlaczego my?

15 lat doświadczenia

Jako jedna z nielicznych firm w Polsce projektujemy strony już od 15 lat! Dzięki naszemu doświadczeniu pomożemy Państwu stworzyć kompleksową stronę www

Bogate portfolio

Wykonaliśmy kilka tysięcy stron internetowych dla klientów z całej Polski oraz Europy

Kompleksowe usługi

Świadczymy kompleksowe usługi projektowania stron www. W cenie otrzymujecie Państwo ogrom dodatkowych usług takich jak: serwer, SSL, domena i wiele innych.

Błyskawiczny, profesjonalny kontakt

Stawiamy sobie jako priorytet błyskawiczny, sympatyczny oraz profesjonalny kontakt z klientem. Zawsze odbieramy telefon, odpisujemy do kilku godzin.

Nieskazitelna opinia

Nasza firma posiada nieskazitelną opinie w Internecie co jest rzadkością w tej branży. Zachęcamy do przeczytania opinii o nas w serwisie Google oraz Facebook

Prosta edycja strony

Edycja strony jest niezwykle łatwa i intuicyjna. Nie wymaga żadnych umiejętności informatycznych. Początkująca osoba jest w stanie tworzyć nieograniczone rozwiązania.

Pełna dokumentacja

Na życzenie klienta podpisujemy umowę. Wystawiamy fakturę VAT, również dla Europejskich firm.

Opieka prawna

Współpracujemy z kilkoma kancelariami prawnymi, powierzając nam swój projekt możecie Państwo spać całkowicie bezpiecznie 🙂
Świadczymy kompleksowe usługi internetowe

Nasze usługi

Nowoczesne strony www

Nowoczesne strony www

Projektujemy nowoczesne, responsywne strony internetowe kompatybilne z wszystkimi mobilnymi urządzeniami.

Czytaj więcej Kliknij! Czytaj więcej

Hosting stron

Posiadamy nowoczesny, niezawodny oraz szybki serwer specjalnie dostosowany pod kątem systemów WordPress oraz Joomla.

Czytaj więcej Kliknij! Czytaj więcej
Kompleksowe sklepy internetowe

Kompleksowe sklepy internetowe

Kompleksowe, rozbudowane, funkcjonalne sklepy internetowe

Czytaj więcej Kliknij! Czytaj więcej

Program partnerski

Zachęcamy wszystkie osoby do współpracy z naszą firmą, wystarczy, że będziecie polecać nasze usługi swoim znajomym!

Czytaj więcej Kliknij! Czytaj więcej

Portale internetowe

Posiadamy kreatywny zespół informatyków potrafiący zbudować dowolny portal internetowy, którego możliwości są praktycznie nieograniczone.

Czytaj więcej Kliknij! Czytaj więcej Asset 2

Grafika

Jesteśmy w stanie zaprojektować dla Państwa podstawowe elementy graficzne takie jak: ulotki, wizytówki, banery i wiele innych, w tym również utworzenie nowego loga firmowego.

Czytaj więcej Kliknij! Czytaj więcej

Administracja stron

Profesjonalnie zaopiekujemy się Państwa stroną, wykonamy aktualizacje, zadbamy o bezpieczeństwo oraz przygotujemy serwis pod kątem Google.

Czytaj więcej Kliknij! Czytaj więcej

Media społecznościowe

Rzetelnie i skutecznie wypromujemy stronę www w takich serwisach społecznościowych jak: Facebook, Twitter, Google, YouTube etc.

Czytaj więcej Kliknij! Czytaj więcej

Sprawdź nasze ceny

Cennik usług

Posiadamy ceny adekwatne do sytuacji na rynku. Obecnie usługi IT są na świeczniku. Pamiętajcie Państwo, iż ceny zawierają KOMPLEKSOWĄ usługę wykonania strony od A do Z

Nasza oferta

Szybko wycenimy Państwa projekt

Szybka wycena

Zachęcamy do skorzystania z formularza szybkiej wyceny strony internetowej. Odpowiedź otrzymacie Państwo w ciągu kilku godzin!

Zobacz opinie

Kompendium wiedzy na temat naszych usług

Pytania i odpowiedzi

Serdecznie zachęcamy Państwa do przeczytania FAQ, czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z działalnością naszej firmy.

Czytaj więcej!
Przykładowe opinie naszych klientów.

Opinie

Kilka przykładowych stron wykonanych przez naszą firmę

Nasze portfolio

  • Sochacki Esports
  • Agencja piłkarska
  • Sochacki Renowacje
  • 15-lat na rynku

Zainwestujemy w progresywną organizację esportową (liga, drużyna, zespół). Aktualnie poszukujemy zawodników do sekcji FIFA 21.

SOCHACKI ESPORTS

Jesteśmy założycielami innowacyjnej organizacji esportowej. Obecnie skupiamy się na sponsorowaniu ambitnych projektów esportowych. Chętnie nawiążemy współpracę z progresywną ligą esportową lub drużyną odnoszącą sukcesy.

Mamy zamiar również powołać własną, profesjonalną drużynę esportową, która godnie będzie nas reprezentować na rynku esportowym. Obecnie większość projektów jest w fazie rozwojowej. Zapraszamy do współpracy.

Oficjalna strona

Innowacyjna agencja piłkarska

Jesteśmy właścicielami agencji piłkarskiej

Nasza firma aktywnie udziela się w sporcie, właściciel firmy – Pan Wojciech Sochacki oprócz tego, iż wykonuje profesjonalne strony internetowe jest również menedżerem piłkarskim. Agencja piłkarska nie jest typową agencją bazującą tylko i wyłącznie na korzyściach finansowych, wręcz przeciwnie, jest to nowatorski projekt w skali światowej.

Agencja piłkarska „WS Progres” świadczy kompleksowe usługi z zakresu rozwoju młodego profesjonalisty, skupia wokół siebie najbardziej progresywnych młodzieżowców w wieku 15-21 lat z całej Polski. Zachęcamy do zapoznania się z naszą agencją piłkarską!

Strona agencji

Projekt SR, czyli Sochacki Renowacje zrzeszać będzie najzdolniejszych, najrzetelniejszych budowlańców, głównie młodego pokolenia, fachowców z każdej dziedziny szeroko pojętej budowlanki, począwszy od architektów, elektryków, instalatorów, aż po kafelkarzy, dekarzy, brukarzy, malarzy i wielu innych.

Fachowcy z grupy SR będą systematycznie otrzymywać od nas zlecenia przypisane do konkretnego specjalisty, otrzymają wiele przywilejów, dzięki którym będą mogli sukcesywnie poszerzać swoją wiedzę oraz umiejętności, a także załatwimy za nich wszelkie formalności związane z danym zleceniem. Wykonawca w pełni będzie mógł się skupić tylko i wyłącznie na idealnym wykonaniu powierzonego mu zlecenia, resztę spraw takich jak: ewentualny dojazd, sprzęt, biurokrację załatwi za niego grupa SR.

Oficjalna strona

Wykonaliśmy kilka tysięcy stron

Zaprojektowaliśmy kilka tysięcy stron internetowych dla klientów z całej Polski oraz Europy.

15-letnie doświadczenie na rynku

Od ponad 15-lat prężnie działamy na rynku informatycznym. Posiadamy zespół kreatywnych oraz profesjonalnych webmasterów zajmujących się tworzeniem nowoczesnych stron www

Dlaczego nasza firma?

Porównanie naszej oferty z innymi firmami

Czytaj więcej Czytaj więcej Czytaj więcej
Posiadamy swoje oddziały na całym Śląsku.

Główna siedziba firmy