Ile kosztuje wykonanie sklepu internetowego na WordPressie?
5 sierpnia, 2023 0

Omówiliśmy już wcześniej orientacyjny koszt wykonania nowoczesnej strony na WordPressie. Tym razem wrzucimy na tapetę temat ceny za sklep internetowy na WordPressie. Koszt sklepu internetowego na WordPressie w szanującej się firmie informatycznej zaczyna się od 3000 zł netto i rośnie w zależności od konkretnych wymagań klienta. Im większe wymagania, tym oczywiście cena rośnie proporcjonalnie do życzeń kontrahenta.

Widełki cenowe za sklep internetowy na WordPressie to ceny rzędu od 3000 zł netto do 15 000 zł netto. Oczywiście kwota może być nieco niższa w przypadku bardzo prostych sklepów, a także zdecydowanie wyższa w sytuacji, kiedy klient oczekuje zaawansowanej maszyny do sprzedaży. Najbardziej wymagający klienci ze swoją oryginalną wyobraźnią mogą otrzymać wyceny w wysokości kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Przestrzegamy klientów przed Freelancerami proponującymi wykonanie sklepu za 500 lub 1000 zł. Gwarantujemy, iż w krótkim czasie będziecie Państwo musieli szukać profesjonalistów, którzy otrzymają za zadanie naprawienie bubla od poprzedniego wykonawcy. Klienci zwabieni niskimi stawkami za realizację są skazani na dalsze poprawki sklepu.